www.bielsktrojka.cba.pl
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 Z DODATKOWĄ NAUKĄ JĘZYKA BIAŁORUSKIEGO IM. JAROSŁAWA KOSTYCEWICZA W BIELSKU PODLASKIM
JESTEŚMY NA FACEBOOKU  >>> 
DZIENNIK ELEKTRONICZNY
STRONA GŁÓWNA
Dane kontaktowe
Anonimowa skrzynka kontaktowa
KALENDARZ R.SZK. 2019/2020
dni wolne 2019/2020
harmonogram spotkań z rodzicami 2019/2020
dni otwarte 2019/2020
DOKUMENTY SZKOLNE
w tym druki dla nauczycieli
DLA NAUCZYCIELI
DLA RODZICÓW
PSYCHOLOG POLECA
ŚWIETLICA / STOŁÓWKA
ŚWIETLICA ŚRODOWISKOWA
BIBLIOTEKA
Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa
SPORT W SZKOLE
ZESPOŁY ARTYSTYCZNE
SAMORZĄD UCZNIOWSKI
PORADNICTWO ZAWODOWE
REKRUTACJA 2020/2021
REALIZOWANE PROJEKTY
"Nowoczesna szkoła - drogą do rozwoju"
Erasmus +
"Nasze dziedzictwo"
Erasmus
"Stop cyberprzemocy - uczymy się przezwyciężać przemoc"
"Przyroda z klasą. Czy wiesz, jak żyje jeż?"
"Od grosika do złotówki"
O BIELSKU
MAPKA
TRASA TURYSTYCZNA
zwiedzanie Bielska
 
L I N K I
  Portale edukacyjne
  www.interklasa.pl
  www.szkola.net

 Urząd Miasta Bielsk Podlaski
 www.umbielskpodlaski.pl

RODO
klauzula informacyjna >>>
 
ROK SZKOLNY 2019/2020
grudzień
 
20.12.2019   APELE BOŻONARODZENIOWE

zdjęcia >>>

 
19.12.2019   WYCIECZKA W NAGRODĘ

19 grudnia 2019 r. laureaci konkursu "Poznaj Białoruś", jako nagrodę, odbyli wycieczkę do siedziby Dziada Mroza na Białorusi. Program wyjazdu był bardzo bogaty. Oprócz spotkania z Dziadem Mrozem uczestników wycieczki czekały liczne atrakcje. Po przekroczeniu granicy polsko - białoruskiej w Pieszczatce i spotkaniu z przewodnikiem, uczniowie najpierw zwiedzili Muzeum Przyrodnicze, gdzie poznali florę i faunę Puszczy Białowieskiej.
Marianna Wawrusiewicz
więcej >>>

 
grudzień 2019   KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ W JĘZYKU ANGIELSKIM

Konkurs na Najpiękniejszą kartkę świąteczną w języku angielskim dla klas I-III został rozstrzygnięty! Konkurs polegał na wykonaniu kartki zainspirowanej Świętami Bożego Narodzenia (z motywem świątecznym lub zimowym) i umieszczeniu w niej krótkich życzeń bożonarodzeniowych w języku angielskim.
Anna Jakubowicz-Stepaniuk
wyniki konkursu >>>

 
grudzień 2019   "POCZTÓWKA Z WIELKIEJ BRYTANII"

Konkurs z języka angielskiego dla klas 5-7 "Pocztówka z Wielkiej Brytanii" został rozstrzygnięty!
Anna Jakubowicz-Stepaniuk
wyniki konkursu >>>

 
12.12.2019   DZIEŃ OTWARTY DLA PRZYSZŁYCH PIERWSZOKLASISTÓW

zdjęcia >>>

 
11.12.2019   BOMBKI DECOUPAGE

Warsztaty bożonarodzeniowe to idealna okazja by samodzielnie stworzyć ozdoby choinkowe i poczuć wyjątkową atmosferę. 11 grudnia 2019 r. uczniowie klasy 1 B udali się na warsztaty świąteczne do BDK. Pod kierunkiem pani Ani, plastyka, wykonali bombki decoupage, które będą ozdabiały świąteczne drzewka w ich domach.
Anetta Artemiuk
zdjęcia >>>

 
10.12.2019   KLASA III B NA ŚWIĄTECZNYCH WARSZTATACH W MUZEUM

10 grudnia 2019 r. klasa III B uczestniczyła w świątecznych warsztatach w naszym Muzeum. Dzieci własnoręcznie wykonały pawie oczka, aniołki, gwiazdki i gwiazdy kolędnicze pod czujnym okiem pań Ali i Kasi. Świąteczna atmosfera zajęć zachęciła dzieci do starannego wykonania ozdób, którymi przystroją choinki w swoich domach. W czasie świąt Bożego Narodzenia będą śpiewać kolędy razem z gwiazdą, tak jak nakazuje nasza podlaska tradycja. Papierowe ozdoby choinkowe są częścią tradycji bożonarodzeniowych naszego regionu.
Joanna Chilkiewicz
więcej >>>

 
06.12.2019   GALA SPORTU 2019

Fotografia: Krzysztof Jankowski

Burmistrz Miasta Bielsk Podlaski przyznał nagrody i wyróżnienia 124 sportowcom, oraz trenerom i działaczom sportowym za rok 2019. Podsumowanie sportowych osiągnięć odbyło się podczas uroczystej gali 6 grudnia 2019 r. w Bielskim Domu Kultury. Wśród nagrodzonych było 15 uczniów naszej szkoły, którzy zdobywali medale Podlaskich Igrzysk w lekkiej atletyce (m.in. w skoku o tyczce, rzucie dyskiem, pchnięciu kulą, biegu przez płotki) oraz w pływaniu. Wśród nauczycieli wyróżniono Włodzimierza Borowika i Piotra Nikołajuk-Stasiuka. Sukcesy bielskich uczniów (w dużym stopniu "Trójki") przełożyły się na zajęcie przez miasto Bielsk Podlaski I miejsca w województwie podlaskim w końcowej klasyfikacji gmin miejskich i miejsko-wiejskich w sporcie szkolnym za rok 2018/2019.
Włodzimierz Borowik

 
06.12.2019   MIKOŁAJKI KLASY III B

6 grudnia 2019 r. - Mikołajki uczniowie klasy III B spędzili w Białymstoku. W świąteczny nastrój wprowadziły warsztaty w "Cukier lukier", gdzie dzieci zrobiły tradycyjne świąteczne słodkości. W czasie zajęć poznały etapy powstawania masy karmelowej, a następnie własnoręcznie wykonały słodkie przysmaki w świątecznej kolorystyce i kształtach. W Operze i Filharmonii Podlaskiej obejrzały balet Piotra Czajkowskiego "Dziadek do orzechów" w wykonaniu Baletu Opery Kijowskiej. Jeden z najbardziej znanych baletów na świecie zrobił na dzieciach duże wrażenie, wprowadził w klimat świąt Bożego Narodzenia, a także w świat dziecięcych zabaw i marzeń.
Joanna Chilkiewicz
więcej >>>
zdjęcia ze spektaklu >>>

 
06.12.2019   MIKOŁAJKI W BIBLIOTECE MIEJSKIEJ

6 grudnia 2019 r. uczniowie klasy I B udali się do Biblioteki Miejskiej. Uczniowie poznali zasady korzystania z wypożyczalni i czytelni działu dziecięcego, spędziły czas w sali rekreacyjnej, a następnie obejrzały krótką prezentację związaną z grudniowym Świętem. Potem czekały na nich zabawy i quizy mikołajkowe przygotowane przez panie prowadzące spotkanie. Na zakończenie obejrzały pozycje książkowe związane ze Świętami i otrzymały drobne upominki.
Anetta Artemiuk
więcej >>>

 
06.12.2019   MIKOŁAJKOWE SZALEŃSTWO CZAPKOWE

6 grudnia 2019 r. szkołę opanowało mikołajkowe szaleństwo czapkowe. Na korytarzach pojawili się Mikołaje w asyście skrzatów, elfów i fotografa, a każda klasa mogła uwiecznić to spotkanie.
Lidia Momotko

 
05.12.2019   MIKOŁAJKOWY KIERMASZ CIAST

"Ile dasz, tyle otrzymasz, czasem z najbardziej niespodziewanej strony"
Paulo Coelho

5 grudnia 2019 r. już po godzinie siódmej przy sali nr 18 ustawiła się kolejka uczniów i rodziców z tackami, pudełkami, tortownicami, blaszkami. Po rozpakowaniu pojawiły się na stolikach stosy babeczek, rolad, makowców, serników, bloków, szarlotek, szyszek, wafelków, pierników... Każdy mógł uczestniczyć w kiermaszu ciast i wesprzeć podopiecznych ZOL w Bacikach, a przy okazji dostać niepytkę i spróbować smakołyków.
Dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom za wsparcie i pomoc w realizacji naszego pomysłu.
Lidia Momotko

 
05.12.2019   ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU "OZDOBA CHOINKOWA"

5 grudnia 2019 r. w Bielskim Domu Kultury wręczono nagrody laureatom wojewódzkiego konkursu plastycznego "Ozdoba choinkowa".
Marianna Wawrusiewicz
więcej >>>

 
05.12.2019   WARSZTATY OZDÓB CHOINKOWYCH

5 grudnia 2019 r. klasa I B uczestniczyła w warsztatach wykonania ozdób choinkowych w muzeum. Grudzień to najlepszy czas na ozdabianie choinki, a ozdoby własnoręcznie robione są najpiekniejsze. Pierwszaki chętnie zabrały się do pracy i starały się zrobić swoje zabawki zgodnie ze wskazówkami pani Ali. Wybranymi ozdobami przystroiły pachnące drzewko w muzeum, a pozostałe zawiesiły w klasie. Zajęcia wprowadziły wszystkich w świąteczną atmosferę.
Anetta Artemiuk
więcej >>>

 
02.12.2019   ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU "LAS - MOJA MIŁOŚĆ"


2 grudnia 2019 r. odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie IX Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego dla Fotografów Amatorów "Las - moja miłość" Białowieża 2019. Konkurs poświęcony był pamięci Lecha Wilczka - polskiego przyrodnika, artysty fotografika i pisarza. Na konkurs nadesłano ponad 870 zdjęć. Uczniowie naszej szkoły zdobyli w nim wyróżnienia: Dawid Wesołowski z kl. I D w kategorii "Przyrodnicze zdjęcie krajobrazowe" i Katarzyna Wojszkowicz z kl. V C w kategorii "Leśne szczegóły".
Marianna Wawrusiewicz

 
 
ROK SZKOLNY 2020/2021
wrzesień   październik   listopad   grudzień   styczeń   luty   marzec   kwiecień   maj   czerwiec  
 
ROK SZKOLNY 2019/2020
wrzesień   październik   listopad   grudzień   styczeń   luty   marzec   kwiecień   maj   czerwiec