www.bielsktrojka.cba.pl
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 Z DODATKOWĄ NAUKĄ JĘZYKA BIAŁORUSKIEGO IM. JAROSŁAWA KOSTYCEWICZA W BIELSKU PODLASKIM
JESTEŚMY NA FACEBOOKU  >>> 
DZIENNIK ELEKTRONICZNY
STRONA GŁÓWNA
Dane kontaktowe
Anonimowa skrzynka kontaktowa
KALENDARZ R.SZK. 2019/2020
dni wolne 2019/2020
harmonogram spotkań z rodzicami 2019/2020
dni otwarte 2019/2020
DOKUMENTY SZKOLNE
w tym druki dla nauczycieli
DLA NAUCZYCIELI
DLA RODZICÓW
PSYCHOLOG POLECA
ŚWIETLICA / STOŁÓWKA
ŚWIETLICA ŚRODOWISKOWA
BIBLIOTEKA
Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa
SPORT W SZKOLE
ZESPOŁY ARTYSTYCZNE
SAMORZĄD UCZNIOWSKI
PORADNICTWO ZAWODOWE
REKRUTACJA 2019/2020
REALIZOWANE PROJEKTY
"Nowoczesna szkoła - drogą do rozwoju"
"Od grosika do złotówki"
Erasmus +
"Nasze dziedzictwo"
Erasmus
"Stop cyberprzemocy - uczymy się przezwyciężać przemoc"
O BIELSKU
MAPKA
TRASA TURYSTYCZNA
zwiedzanie Bielska
 
L I N K I
  Portale edukacyjne
  www.interklasa.pl
  www.szkola.net

 Urząd Miasta Bielsk Podlaski
 www.umbielskpodlaski.pl

RODO
klauzula informacyjna >>>
 
ROK SZKOLNY 2019/2020
wrzesień
 
26.09.2019   PRZEDSTAWIENIE W BIELSKIM DOMU KULTURY

26 września 2019 r. w Bielskim Domu Kultury odbył się interaktywny spektakl pt. "Josc idea". Przedstawienie w języku białoruskim obejrzały kl. II a, II b, III a i III b. Spektakl opowiadał o tym, jak w Mieście Przyjaciół zamiast Radości, Miłości i Pokoju zamieszkały Smutek, Nienawiść i Arogancja. Miasto szybko zamieniło się w Miasto Wrogów. Dzieci wspólnie z Ideą Dobroci doprowadziły do poprzedniego stanu.
Jolanta Artemiuk
więcej >>>

 
23-26.09.2019   WYCIECZKA DO MIŃSKA - STOLICY BIAŁORUSI

W dniach 23-26 września 2019 r. grupa naszych uczniów wraz z młodzieżą z II LO z BJN uczestniczyła w wycieczce do Mińska. Już pierwszego dnia odwiedziliśmy Wielki Teatr Opery i Baletu, gdzie niezapomnianych wrażeń dostarczyło obejrzenie opery "Latająca mysz". Kolejnego dnia zawitaliśmy do Gimnazjum nr 23 z BJN. Tam podczas powitalnych prezentacji mieliśmy możliwość opowiedzenia o swojej szkole i zapoznania z sympatyczną i utalentowaną młodzieżą z Mińska. Ponadto uczestniczyliśmy w warsztatach wycinanki białoruskiej, a także w lekcji języka chińskiego!
Monika Lewczuk
więcej >>>

 
23.09.2019   WYCIECZKA KLAS 3A, 3C I 2A DO UROCZYSKA RUCZAJ W KARCZMISKU KOŁO CZARNEJ BIAŁOSTOCKIEJ

W dniu 23 września 2019 r. uczniowie klas: 3a, 3c i 2a pojechali na wycieczkę do Uroczyska Ruczaj w Karczmisku koło Czarnej Białostockiej. Czekało tam na nich mnóstwo atrakcji: warsztaty garncarskie, kaletnicze oraz warsztaty papieru czerpanego. Następnie dzieci brały udział w grze terenowej w Krainie Legend i Baśni, strzelały z łuku, zjeżdżały tyrolką oraz świetnie bawiły się z gigantycznymi bańkami mydlanymi. Miłym zakończeniem wycieczki było wspólne ognisko i pieczenie kiełbasek.
Elżbieta Wowtoniuk
więcej >>>

 
18.09.2019   "TRÓJKA" NAJLEPSZA W SPORCIE SZKOLNYM

18 września 2019 r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Bielsku Podlaskim odbyło się podsumowanie Powiatowego Współzawodnictwa Sportowego Szkół za ubiegły rok szkolny 2018/19. Miło poinformować, iż we współzawodnictwie sportowym szkół w powiecie nasza "Trójka" zdobyła cztery okazałe puchary, zajmując pierwsze miejsca w klasyfikacji szkół podstawowych (Igrzyska Dzieci klas IV-VI), zarówno wśród dziewcząt jak i wśród chłopców, i pierwsze miejsca w klasyfikacji szkół podstawowych klas VII, VIII, III gim. (Igrzyska Młodzieży Szkolnej).
Włodzimierz Borowik
więcej >>>

 
17.09.2019   CO KRYJE MUZEUM?


17 września 2019 r. klasa I b odwiedziła bielski Ratusz, w którym mieści się muzeum. Najpierw spotkali się z jego kustoszem, który przybliżył charakter i formę swojej pracy. Uczniowie zapoznali się z pojęciami: wystawa czasowa, wystawa stała; eksponaty, archiwum, księga inwentarzowa itp. Dowiedzieli się o zasadach zwiedzania i zachowania w muzeum, odkryli różne tajemnice muzealnego archiwum. Na zajęciach praktycznych zaprojektowali własne wystawy muzealne.
Anetta Artemiuk

 
17.09.2019   PIELGRZYMKA KLASY III B DO ZWIEREK

17 września 2019 r. dzieci z klasy III B, pod opieką duchownego ks. Dawida Brewczyka i wychowawczyni Joanny Chilkiewicz, pojechały na pielgrzymkę do Monasteru Narodzenia NMP w Zwierkach. Dzieci postawiły świeczki w intencji swoich najbliższych. Wzięły udział w molebniu za zdrowie i pomyślność w nowym roku szkolnym. Pokłoniły się relikwiom św. Młodzieńca Gabriela. Wysłuchały opowieści o żywocie męczennika naszej ziemi podlaskiej. Na koniec w trapieznoj zjadły wypieki przygotowane przez siostry monasteru.
Joanna Chilkiewicz
więcej >>>

 
09.09.2019   NARODOWE CZYTANIE

9 września 2019 r. w naszej szkole odbyło się "Narodowe Czytanie". To zainicjowana w 2012 roku przez Prezydenta Polski ogólnopolska akcja czytania utworów polskich klasyków. Podstawowym celem przedsięwzięcia jest popularyzacja czytelnictwa oraz wzmocnienie poczucia narodowej tożsamości poprzez kontakt z największymi dziełami polskiej literatury. Podczas tegorocznej odsłony akcji Para Prezydencka zaproponowała do czytania Nowele polskie. Fragmenty nowel czytała Pani Dyrektor Barbara Skiepko, nauczyciele, bibliotekarze oraz uczniowie.
Koordynatorzy akcji: Krystyna Dobosz, Marianna Wawrusiewicz.
zdjęcia >>>

 
02.09.2019   INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 odbyło się 2 września 2019 r. na sali gimnastycznej naszej szkoły. Najpierw prowadzące powitały wszystkich przybyłych ze szczególnym uwzględnieniem uczniów, następnie wybrzmiały hymny: narodowy i szkoły, głos zabrali Pan Dyrektor Piotr Nikołajuk-Stasiuk, Burmistrz Miasta, przewodniczący Rady Rodziców, który podziękował odchodzącej Pani Dyrektor Joannie Kalinowskiej. Po krótkiej części artystycznej uczniowie udali się na spotkanie ze swoimi wychowawcami
zdjęcia >>>

 
 
ROK SZKOLNY 2020/2021
wrzesień   październik   listopad   grudzień   styczeń   luty   marzec   kwiecień   maj   czerwiec  
 
ROK SZKOLNY 2019/2020
wrzesień   październik   listopad   grudzień   styczeń   luty   marzec   kwiecień   maj   czerwiec