www.bielsktrojka.cba.pl
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 Z DODATKOWĄ NAUKĄ JĘZYKA BIAŁORUSKIEGO IM. JAROSŁAWA KOSTYCEWICZA W BIELSKU PODLASKIM
JESTEŚMY NA FACEBOOKU  >>> 
DZIENNIK ELEKTRONICZNY
STRONA GŁÓWNA
Dane kontaktowe
Anonimowa skrzynka kontaktowa
KALENDARZ R.SZK. 2019/2020
dni wolne 2019/2020
harmonogram spotkań z rodzicami 2019/2020
dni otwarte 2019/2020
DOKUMENTY SZKOLNE
w tym druki dla nauczycieli
DLA NAUCZYCIELI
DLA RODZICÓW
PSYCHOLOG POLECA
ŚWIETLICA / STOŁÓWKA
ŚWIETLICA ŚRODOWISKOWA
BIBLIOTEKA
Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa
SPORT W SZKOLE
ZESPOŁY ARTYSTYCZNE
SAMORZĄD UCZNIOWSKI
PORADNICTWO ZAWODOWE
REKRUTACJA 2020/2021
REALIZOWANE PROJEKTY
"Nowoczesna szkoła - drogą do rozwoju"
Erasmus +
"Nasze dziedzictwo"
Erasmus
"Stop cyberprzemocy - uczymy się przezwyciężać przemoc"
"Przyroda z klasą. Czy wiesz, jak żyje jeż?"
"Od grosika do złotówki"
O BIELSKU
MAPKA
TRASA TURYSTYCZNA
zwiedzanie Bielska
 
L I N K I
  Portale edukacyjne
  www.interklasa.pl
  www.eszkola.pl

 Urząd Miasta Bielsk Podlaski
 www.umbielskpodlaski.pl

RODO
klauzula informacyjna >>>
 
ROK SZKOLNY 2019/2020
luty
 
27.02.2020   "ZEMSTA" A. FREDRY W TEATRZE DRAMATYCZNYM


W dniu 27 lutego 2020 r. wszystkie klasy VII udały się wraz z wychowawcami i opiekunami do Białegostoku, aby obejrzeć "Zemstę" A. Fredry na scenie Teatru Dramatycznego im. A. Węgierki. Była to możliwość do porównania adaptacji sztuki z treścią lektury obowiązkowej, która została omówiona na lekcjach języka polskiego. Największym zaskoczeniem było odegranie niemal wszystkich ról przez kobiety, ale też to, że… "Zemsta" wciąż śmieszy! Kreacja Papkina wprawiła widzów w doskonały nastrój. Nasi uczniowie mogli również spróbować swoich sił jako aktorzy, odgrywając role Śmigalskiego lub mularza. Sprawiło to, iż wyjazd do teatru zamienił się w przygodę wartą zapamiętania.
Monika Lewczuk

 
19-21.02.2020   PASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJ

W dniach 19-21 lutego 2020 r. odbyło się pasowanie na czytelnika biblioteki uczniów klas pierwszych. Głównym celem uroczystości było zachęcenie najmłodszych uczniów do korzystania z biblioteki szkolnej, wypożyczania książek oraz nieustannego rozwijania umiejętności czytania. Pasowanie na czytelnika to oficjalne przyjęcie uczniów do grona czytelników biblioteki, które już na stałe weszło do kalendarza imprez w naszej szkole. Zanim jednak pierwszoklasiści złożyli przyrzeczenie, zapoznali się z regulaminem biblioteki, z księgozbiorem przeznaczonym dla najmłodszych czytelników, sposobem wypożyczania książek oraz prośbami książki. Po takim wprowadzeniu przyszli czytelnicy złożyli uroczyste przyrzeczenie, że zawsze będą szanować książki oraz korzystać z ich rad i mądrości, a pani bibliotekarka ogromnym gęsim piórem dokonała pasowania każdego z uczniów.
Krystyna Dobosz
więcej >>>

 
14.02.2020   O TYM JAK ŚWIĘTOWALIŚMY WALENTYNKI

Każdy kto chciał wyrazić swoje uczucie sympatii lub miłości, mógł skorzystać z poczty walentynkowej, która działała od 11 do 14 lutego. Wszystkie kartki i podarunki zostały doręczone przez listonoszy, czyli wolontariuszy i członków SU. W tym dniu nie zabrakło też innych atrakcji. Odbył się kiermasz ciast, na który swoje wypieki przynieśli uczniowie klas 6-8. Wolontariusze również mieli w tym swój udział. Upiekli i ozdobili na sprzedaż pierniki - serca. Każdy uczeń mógł też pomoc bezdomnym i porzuconym psom ze schroniska "Ciapek" w Hajnówce, przynosząc mokrą karmę. Dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom, którzy włączyli się do tej akcji. Zebrane fundusze zostaną przekazane na rzecz schroniska "Ciapek" w Hajnówce.
Lidia Momotko
więcej >>>

 
14.02.2020   POWIATOWE IGRZYSKA DZIECI W PIŁCE RĘCZNEJ

14 lutego 2020 r. na hali sportowej naszej szkoły odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w piłce ręcznej (klasy VI-te i młodsi). W kategorii dziewcząt najlepsze okazały się podopieczne p. Eweliny Malinowskiej, a w kategorii chłopców zawodnicy p. Tomasza Białowieżca, oczywiście oba teamy z naszej szkoły.
Jerzy Czykwin
więcej >>>

 
13.02.2020   "WANDA CHOTOMSKA DZIECIOM"

13 lutego 2020 r. w Osiedlowym Domu Kultury w Bielsku Podlaskim odbyła się XV edycja konkursów o życiu i twórczości polskich pisarzy dla dzieci, w tym roku, "Wanda Chotomska dzieciom". Sponsorem wspaniałych nagród książkowych była Spółdzielnia Mieszkaniowa w Bielsku Podlaskim, a organizatorami konkursu Osiedlowy Dom Kultury w Bielsku Podlaskim i nauczycielki klas I -III Szkoły Podstawowej nr 3. Uczniowie edukacji wczesnoszkolnej bielskich szkół prezentowali utwory pisarki w konkursie recytatorskim - klasy pierwsze, wykonywali prace plastyczne do utworów Chotomskiej - klasy drugie i uczestniczyli w konkursie wiedzy o życiu i twórczości pisarki - klasy trzecie.
Marianna Wawrusiewicz
więcej >>>

 
12.02.2020   POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

12 lutego 2020 r. na hali sportowej naszej szkoły odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców. Tytuły mistrzów wywalczyły drużyny z "Trójki", które nie dały żadnych szans swoim rówieśnikom z Bociek i Brańska. Najlepszą zawodniczką turnieju okazała się Blanka Karwowska, a najskuteczniejszą Oliwia Chilkiewicz. Natomiast wśród chłopców tytuł najlepszego bramkarza zdobył Grzesiek Szumski, a najskuteczniejszym zawodnikiem został Gabriel Masalski.
Jerzy Czykwin
więcej >>>

 
05.02.2020   JAK RADZIĆ SOBIE Z TRUDNYMI EMOCJAMI?

Dnia 5 lutego 2020 r. odbyło się spotkanie uczniów klas VI i VII. Dotyczyło radzenia sobie z trudnymi emocjami: ze złością, stresem, nękaniem ze strony rówieśników czy przemocą w Internecie. Pani Anna Dojlida-Jurczak z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Bielsku Podlaskim oraz psycholog szkolna Irmina Kulik przekonywały, jak ważne jest dbanie o własną higienę psychiczną i troszczenie się o komfort emocjonalny.
Irmina Kulik
więcej >>>

 
05.02.2020   KLASA III B W ROBOPARKU

5 lutego 2020 r. uczniowie klasy III B odwiedzili Międzynarodową Interaktywną Wystawę Robotów w Białymstoku. Tego dnia uczyli się i bawili jednocześnie. Dzięki najnowszej technologii mieli możliwość wejść w interakcję z 70 robotami z całego świata. Każdy znalazł coś dla siebie i mógł poczuć się jak prawdziwy wynalazca. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.
Joanna Chilkiewicz
zdjęcia >>>

 
 
ROK SZKOLNY 2020/2021
wrzesień   październik   listopad   grudzień   styczeń   luty   marzec   kwiecień   maj   czerwiec  
 
ROK SZKOLNY 2019/2020
wrzesień   październik   listopad   grudzień   styczeń   luty   marzec   kwiecień   maj   czerwiec